به آژانس مشاوره کسب و کار دوبال خوش آمدید!

About Us

درباره آژانس مشاوره کسب و کار دوبال

درباره ما

چرا آژانس مشاوره دوبال ؟

رشد و بقا در فضای پویای کسب و کار دنیای امروز وابسته به بهره مندی اصولی از دانش مدیریتی است. موسسه مشاوره دوبال ضمن آگاهی و تسلط به دانش مدیریتی، با در نظر گرفتن ضرورت ها در عرصه های داخلی و خارجی مشاوره های مدیریتی، بازاریابی، اقتصادی، مالی و سرمایه گذاری به سازمان های خصوصی و دولتی، مدیران و صاحبان کسب و کار ارائه می دهد. همچنین این مؤسسه با بهره‌گیری از اساتید برجسته و کارشناسان نخبه و مهندسان خلاق و مجرب همراه با پشتوانه غنی علمی به برگزاری مشاوره های آموزشی تخصصی و کاربردی در جهت رفع نيازهاي سازمان­ها، مدیران کسب و کارها و بنگاه‌های اقتصادی می پردازد و در اجرای فرایندها، مدیریت بهتر کسب و کارها و جهت‌‌دهی صحیح امور مالی آنان یاری می رساند. تیم مشاوره دوبال گپ بین برنامه های کسب و کار و شاخه های مدیریتی را به برنامه های اجرایی تبدیل می کند و خدمات خود را در سه دسته ی مشاوره ای، پژوهشی و آموزشی ارائه می دهد.
خدمات موسسه دوبال طیف وسیعی از مشتریان داخلی و خارجی و تمامی اصناف را در بر می گیرد و با به کاری به روزترین مراجع دانشی در جهت بیشینه کردن بهره وری و سود مشتریان خود عنوانبرگزیده جشنواره ملی جوان کارآفرین را نصیب خود کرده است.
سال تاسیس آژانس مشاوره دوبال آوان 1392 می باشد. این مجموعه با موسسه آوان نیز شناخته می شده که از سال 95 به دو موسسه جدا تقسیم شدند و اکنون صرفا با نام دوبال فعالیت می کند.

 

  • آدرس : ایران-تهران-سعادت آباد-کوچه 30-پلاک 66

چرا ما انتخاب مشتریان هستیم؟

اعتقاد ما بر حرفه ای بودن و استاندارد های بالا برای خدمات مان است

Always on Support

Nullam facilisis venenatis elit. Sed pellentesque semper consequat. Phasellus mi mi, euism od vel fringilla id, gravida sed.

Custom SEO Solutions

Nullam facilisis venenatis elit. Sed pellentesque semper consequat. Phasellus mi mi, euism od vel fringilla id, gravida sed.

Money Back Policy

Nullam facilisis venenatis elit. Sed pellentesque semper consequat. Phasellus mi mi, euism od vel fringilla id, gravida sed.

فراتر از مشاوره

همراهی برای تغییر و رشد

بررسی اقتصادی طرح

به برآورد هزینه های سرمایه گذاری، تولید و فروش سالیانه ، پیش بینی فروش خدمات و درآمد زایی، تامین منابع مالی و تحلیل های مالی می پردازیم.

تجزیه و تحلیل طرح بازاریابی

به استراتژی های قیمت گذاری، توزیع و تبلیغات می پردازیم

تحلیل صنعت و کسب و کار

در این مرحله به تحلیل صنعت، تحلیل رقبا، بازار هدف و نقاط ضعف و قوت، فرصت ها و تهدیدات کسب و کار پرداخته می شود.پس از تحلیل نتیجه مورد بررسی قرار می گیرد.

برنامه های عملیاتی

در این مرحله برنامه های اجرایی ، چرخه عملیات، مکان یابی، امکانات و مسائل قانونی سنجیده می شود.

تحلیل سیستم موقعیت

این مرحله به توصیف کسب و کار بازار هدف،پیش بینی مزیت های رقابتی، بررسی اقتصادی بودن، سودآوری و پتانسیل‌های تیم مدیریت پرداخته،سپس پیشنهاداتی ارائه می شود.

برنامه های مدیریتی

در این قسمت نیز به برآورد پرسنل مورد نیاز و تخصص های ملزوم و تیم مدیریتی پرداخته می شود
CLOSE
CLOSE